Borgarplast
Termokonteinerid ja kaubaalused

Craemer
Kastid, konteinerid, kaubaalused, vannid

Bekuplast
Kastid, konteinerid

Cretel
Kala- ja lihatöötlemise masinad, vaakum pakendajad

Peruza
Mittestandardsed seadmed toiduaine- tööstusele

Ezquerra
Konservitööstuse masinad

Euskan
Vaakumpumbad
Kasutaja: 
Salasõna: 

 Marel Food Systems

M1100 Indikaator
Kiiremad oma klassis. Marel M1100 indikaatorid on mõeldud toodete kaalumiseks ja pakkimiseks, registreerib ja salvestab täpselt raskusi 0,5 - 1 sekundi jooksul.
M2000 Indikaator
M2000 on väljatöötatud pidamaks vastu raskele ümbritsevale töökeskkonnale nii merel kui maal. Kohaldatud täpseks kaalumiseks, siltide printimise ja info salvestamise võimalusega.
M2200 Indikaator
M2200 indikaatoreid saab kasutada peaaegu igasugusel laaditaval raskusel põhineval kaalumisel koos Mareli enda poolt toodetavate standardsete ja mittestandardsete platvormidega kui ka koos teiste tootjate platvormidega.
M3000 Kontroller
M3000 kontrollerid põhinevad PowerPC tehnoloogial ja on kasutusel kõigis Mareli poolt toodetavates töötlemise süsteemides.
M6000 Kontroller
M6000 on mõeldud kasutamiseks oludes kus on vaja robustset ja lihtsalt kasutatavat terminali, näiteks põrandal. Põhineb PC arhitektuuril ja uued M6000 kontrollerid on puutepaneeliga.
RT220 Terminal
Terminal on veekindlas roostevabast terasest korpuses ja vastab IP67 standardile. Terminalil on 240 x 128 piksliga B/W LCD kuvar ja 5 klahviga elektroonilise puutepaneeliga klaviatuur.
NS3 Network Server
Mareli NS3 serveri külge saab ühendada kuni 64 M1100 kaalu. See võimaldab Mareli MPS tööstustarkvaral koguda täise ulatuses kaalumise andmeid ja vajadusel koheselt ka ümber seadistada kõiki kaalumise parameetreid.

TAGASI