Borgarplast
Termokonteinerid ja kaubaalused

Craemer
Kastid, konteinerid, kaubaalused, vannid

Bekuplast
Kastid, konteinerid

Cretel
Kala- ja lihatöötlemise masinad, vaakum pakendajad

Peruza
Mittestandardsed seadmed toiduaine- tööstusele

Ezquerra
Konservitööstuse masinad

Euskan
Vaakumpumbad
Kasutaja: 
Salasõna: 

 Marel Food Systems

M1100 seeria
Kiiremad oma klassis. Marel M1100 on mõeldud toodete kaalumiseks enne pakkimist, registreerib ja salvestab täpselt raskusi 0,5 - 1 sekundi jooksul.

M2200 seeria
Selle seeria kaalud koosnevad M2200 Kontroll Terminalist ja erinevatest kaaluplatvormidest. M2200 seeriat saab kasutada peaaegu igasugusel laaditaval raskusel põhineval kaalumisel ja ka peaaegu igasuguse raskuse kaalumiseks.

Flowscale (Voolukaalud)
On mõeldud pideva ja lakkamatu vooluna jooksva toormaterjali kaalumiseks. See elimineerib vajaduse toormaterjali kogumiseks kandikutele või vannidesse ja tagab stabiilse toormaterjali läbilaske.
Hopper scale (Punkerkaalud)
Töötavad laaditava raskuse põhimõttel ja koosnevad roostevabast terasest punkrist ja kaalu indikaatorist. Tööd kontrollib tarkvara ja tavaliselt kasutatakse näidikuks M2000 indikaatorit.
Dynamic InWeigher (Dünaamiline ettekaaluja)
Kasutatakse Intelligent Portioning Machine - IPM (Portsjoneerimise Masina) ja Intelligent Slicing Machine - ISM (Viilustamise Masina) ees tagamaks täpseid kaaluandmeid. Saadud andmeid kasutab omakorda Portsjoni masina (IPM) arvuti tagamaks kõigi portsjonite kaalulist täpsust.

TAGASI