Borgarplast
Termokonteinerid ja kaubaalused

Craemer
Kastid, konteinerid, kaubaalused, vannid
 Kalakastid
 Kastid
 Konteinerid
Kaubaalused
Alus Euro H1
Alus H2
Alus CR1
Alus CR2
Alus C5C
Alus C5C NS
 Prügikonteinerid

Bekuplast
Kastid, konteinerid

Cretel
Kala- ja lihatöötlemise masinad, vaakum pakendajad

Peruza
Mittestandardsed seadmed toiduaine- tööstusele

Ezquerra
Konservitööstuse masinad

Euskan
Vaakumpumbad
Kasutaja: 
Salasõna: 

Craemer- plastikaluste tootmisliider Euroopas

Craemer valmistas ühena esimestest maailmas oma esimese plastikaluse peaaegu 40 aastat tagasi. Sellest ajast alates on Craemer olnud plastikaluste täiustamisel esirinnas ning tema teeneks on paljude tänapäeva plastikaluseid puudutavate uuenduste väljatöötamine.

Craemeri plastikalused: näide parimast kvaliteedist

On lai valik tooteid, mida saab sobitada vastavalt vajadustele - Craemeri plastikalused on üks nendest. Aluseid on erinevates suurustes ja igat aluse tüüpi toodetakse kolmest erinevast materjalist: polüetüleenist (PE), tugevdatud polüpropüleenist (PP) ja uuendatud plastikust (R), kusjuures ka materjali värve on võimalik valida.

Craemeri alused - lahendus logistikaprobleemidele

Craemer pakub palju enamat kui lihtsalt ökonoomset lahendust kaasaegsetele logistikaprobleemidele.

Craemeri plastikalused on hea investeering toodete hoiustamiseks ja transpordiks nii sise- kui välisringluses. Nad vastavad kõikidele ökonoomsus-, vastupidavus-, ja tugevusnõuetele, samuti on nad ideaalsed kasutamiseks kõrgetes ladudes ning automaatkonveiersüsteemides. Craemeri plastikalused on lahenduseks logistikaprobleemidele nii toidu-, auto- ja paljudes muudes tööstusharudes.

Alused toodetakse järgmistes suurustes: euroalused (800 x 1200), tööstusalused (1000 x 1200), poolalused (600 x 800) ja spetsiaalsuurusega nagu näiteks topeltalus (1200 x 1600).